Noortejuhtide seminar

NJS_LOGO-03

ÜLDISELT SEMIANRIST

EELK Noortejuhtide seminar on kaks korda aastas toimuv koolitus, mis on mõeldud EELK praegustele ja tulevastele noortejuhtidele ning nootele, kes on huvitatud kristlikust noortetööst. Seminari järgmise hooaja teemaks on vaimne kasvamine, kogudus, vaimuannid ja ususammud. Koos saame nendega tutvuda, neid  avastada ja katsetada. Rõhk langeb rohkem just praktilisemale poolele.

Noortejuhtide Seminar jääb ikka kohaks, kus noortejuhid saavad omavahel kogemusi ja rõõmusid jagada ning koos probleemide üle arutada.

Järgmine seminar: 23.-25. oktoober 2020 – “Kogudus”

Praeguse kahe aasta tsükkli teemaks on jüngerdamine, mis on iga seminari taustateemaks. Keskendume Jeesuse käsule teha jüngriteks kõik rahvad. Vaatame lähedamalt, kes on jünger, kuidas oma vaimuandeid kasutada ning milleks on kogudust vaja ning kuidas misjonit teha nii kirikust väljas, kui ka kiriku sees.

Seminarid toimuvad Rannamõisa kogudusemajas, Tabasalus, Harjumaal. Majutus toimub kogudusemajas madratsitel. Osavõtumaks on 15€.

Korraldavasse meeskonda kuuluvad Joel Reinaru, Triin Salmu, Ranno Seppel, Raul Suurväli, Kadre Arikainen, Titta Hämäläinen ja Tene Metsma.