Noortejuhtide seminar

NJS_LOGO-03

ÜLDISELT SEMIANRIST

EELK Noortejuhtide seminar on kaks korda aastas toimuv koolitus, mis on mõeldud EELK praegustele ja tulevastele noortejuhtidele ning nootele, kes on huvitatud kristlikust noortetööst. Seminari järgmise hooaja teemaks on vaimne kasvamine, kogudus, vaimuannid ja ususammud. Koos saame nendega tutvuda, neid  avastada ja katsetada. Rõhk langeb rohkem just praktilisemale poolele.

Noortejuhtide Seminar jääb ikka kohaks, kus noortejuhid saavad omavahel kogemusi ja rõõmusid jagada ning koos probleemide üle arutada.

27.-29. märts 2020 – Kogudus JÄÄB ÄRA!

Arvestades olukorda meie riigis ja maailmas, kus konverentse, seminare ja rahva kogunemisi soovitatakse hetkel piirata ja võimalusel edasi lükata, oleme otsustanud seda teha ka NJS nädalavahetusega. Oleme NJS meeskonnaga seisukohal, et kristlaste kogunemised on vajalikud ja asjatult pole mõtet karta vaid pigem vastupidi just palvetada olukorra pöördumise ja muutumise pärast. Siiski pidades silmas vabariigi valitsuse otsuseid ja korraldusi soovime omalt poolt samuti tõkestada kaose suurenemist.

Jumala õnnistust ja hoidmist teile kõikidele armsad sõbrad!

NJS nädalavahetus lükkub sügisesse 23-25.10 Rannamõisas.

Lugupidamisega

NJS tiim

Järgmine seminar: 23.-25. oktoober 2020 – Evangeliseerimine ja misjon

Praeguse kahe aasta tsükkli teemaks on jüngerdamine, mis on iga seminari taustateemaks. Keskendume Jeesuse käsule teha jüngriteks kõik rahvad. Vaatame lähedamalt, kes on jünger, kuidas oma vaimuandeid kasutada ning milleks on kogudust vaja ning kuidas misjonit teha nii kirikust väljas, kui ka kiriku sees.

Seminarid toimuvad Rannamõisa kogudusemajas, Tabasalus, Harjumaal. Majutus toimub kogudusemajas madratsitel. Osavõtumaks on 15€.

Korraldavasse meeskonda kuuluvad Joel Reinaru, Triin Salmu, Ranno Seppel, Raul Suurväli, Kadre Arikainen, Titta Hämäläinen ja Tene Metsma.