Lastetöö tegijate stardipäev on tulemas! Kohtume 07. oktoober Sakus ja 14. oktoober Tartus. Uurime koos Piiblit, kuulame ja jagame ning teeme ka natuke analüüsi ning plaane oma pühapäevakooli jaoks ning vaatame, mis materjale on eeloleva hooaja jaoks võimalik kasutada.
Täpsem kava ja registreerimine SIIN.

Laadismisnädalavahetus vol.3

Juba 14 – 16 aprill on taas võimalus tulla kokku Põltsamaale.
Laadimisnädalavahetused vol 1 ja vol 2 on olnud super toredad ning hea tagasisidega. Vol 3 tõotab tulla taaskord hea aeg koos kaaskristlastega.

Soovitame akupangad juba hakkama panna ja kuupäevad kalendrisse.
Teemaks on kogudus – milleks, kellele ja miks? Ja usuelu hoidmisest jõuame samuti rääkida ja kuulata.
Taaskord ei puudu nädalavahetuselt mängud, vestlused, palvused, Piibli uurimine ja osadus.

Pane endale kuupäevad kirja ja jää ootama täpsustavat infot 🙂

Advent ja jõulud on saabumas!

Esimese advendini on jäänud vaid loetud nädalad. Kindlasti on kogudustes juba plaanide tegemised alanud. LNÜ kodulehelt on võimalik leida erinevaid vahendeid ning materjale advendi ja jõulude tarvis.

  • Olemas on terve nimekiri advendi- ja jõulunäidenditest, mida saab kasutada – SIIN.
  • “Lastekirik” materjali uued tunnid advendi- ja jõuluaja jaoks on varsti saabumas ning leitavad SIIN. Lisaks on olemas lisamaterjalid.
  • Jõulumaterjal “Jõulupärlid” saadaval LNÜ kontorist. Ühe komplekti hind on 2€. Sisaldab vihikut jõululooga ning pärlite komplekti. 
  • Jõulukingiks kirjandus lastele. Näiteks raamat “Ott, vanaisa ja teised”, hind 10€. 

Lisaks on saadaval erinevat kirjandust ja meeneid kingitusteks näiteks Allika kirjastusel (lastekirjandus), Pauluse raamatupoel (lastekirjandus, sümboolika), Alliku meened (erinevad kristliku sõnumiga meened) ja Logos raamatupood (lastekirjandus, kingitused). 

Uus pühapäevakooli materjal

NÜÜD VÄLJAS TUNNID KUNI NELIPÜHANI. Materjali leiad SIIT.

LNÜ on alustanud pühapäevakoolile mõeldud materjal “Lastekirik” välja andmist. Tegemist on kirikuaastat jälgiva materjaliga, kuid sisse võivad tulla ka muud üldisemad teemad.

Materjal hakkab tasapisi siia kodulehele ilmuma juppide kaupa. Esimene ports tunde, mis käsitlevad paastuaja algust, on juba üleval. Lisaks on ka pühapäevakooli tunni ülesehitust käsitlev juhis ning nootidega lisa.
Tundides on taustateadmisi ja seletusi õpetajale, kirjakoha seletust, mänge, tegevusi, meisterdusi kui ka laulude soovitusi. Iga tunni lõpus on ka vähemalt üks lisa, mida saab välja printida lastele. Tunnid on üleval pdf failiformaadis, et oleks hea omale salvestada või välja printida.
Tunde on ettevalmistanud Salome Olenius, Titta Hämäläinen, Lia Kaljuste, Anna Humal ja Triin Salmu. Ilusa kujunduse on teinud Kirsi Vimpari.

Toredat kasutamist!