Suvised laagrid on tulemas!

Noortefestival JäPe on üle-Eestiline noortelaager kuhu on oodatud noored alates 13. eluaastast. Laagri ajal toimub palju erinevat tegevust, kuid kõige keskmes on piiblitunnid ja väikerühmad.
Rohkem infot ja registreerimine: www.jape.ee

EELK Lastetöö tegijatele mõeldud suvine seminar, kus toimub õppetöö läbi erinevate meetodite. On tavapärased loengud/ seminarid kuid kõik laagri tegevused on mõeldud selleks, et lastetöö tegijad saaksid õppida midagi, mida saab hiljem oma töös kasutada, kuid ka ise tegevusi nautida ning puhata. Selleaastane teema keskendub palvele. Täpsem kava – SIIN.

Tulemas on stardipäev

13.aprill toimub Tallinnas Püha Vaimu kogudusemajas EELK lastetöötegijate stardipäev. Saab kokku tulla, et koos õppida, jagada, vestelda ning palves olla. Toimuvad kaks seminari, üks laste hingehoiduga seotud ja teine kirikuaasta teemaline. Saab tutvuda ka LNÜ kirikuaasta materjaliga. Ei puudu ka ühine kohvilaud ja lõunasöök.
Osalustasu 5€. Registreerida titta.hamalainen@eelk.ee.

 

Lastetöö tegijate palveõhtu

Tulemas on Zoom keskkonnas toimuv palveõhtu EELK lastetöö tegijatele. Kuna varasemad palveõhtud on olnud hea osadusaeg ja lastetöö tegijatel on selle järele vajadus siis teeme neid uuesti. Saame kokku, kuulame, mis üksteisel öelda on, oleme koos palves ning loeme Jumala Sõna.

Kohtumise LINK

Põrandapildi koolitus Tallinnas ja Tartus

Üle pika aja on taas toimumas põrandapildi metoodika koolitus. Toimuvad need nii Tallinnas kui ka Tartus. Põrandapildid on lugude jutustamise metoodika, mis kaasab kõik osalejad ning on sobilik igale earühmale, kuigi kasutatakse pigem lastega. Tutvutakse meetodiga, tehakse läbi mõned lood ja proovitakse ka ise lugusid luua. Koolitust viib läbi Titta Hämäläinen.

Koolitused:
02. märts – Tallinnas, Tehnika 115 (Meedia ja Misjoni maja) 11:00-17:00
16. märts – Tartus, Riia mnt 27 (Tartu Pauluse kirik) 11:00-17:00
Mõlemal korral on osalustasu 5€, supirahaks.
Info ja registreerimine: +37253424277 või titta.hamalainen@eelk.ee

Talvepäevad on tulemas! 02.-04. veebruar toimuvad Põltsamaal Kirikunoorte Talvepäevad. Teemaks on “Kuhu sa kuulud?”.

Kuhu sa kuulud? Inimene vajab kõige paremaks toimetulekuks õiget keskkonda, kust tulevad toetus ja juhatus, mis kestavad eluaeg ja kust tuleb lootus, mis kestab igavesti. Kas sul on see koht?

Ärgem jätkem unarusse oma koguduse kooskäimist, nõnda nagu mõnel on kombeks, vaid julgustagem selleks üksteist
Hb. 10.25

Registreerimine ja info: poltsamaa.eelk.ee/talvepaevad/

Jõulud on tulemas!

Kas otsid jõuludeks pühapäevakooli lastele tunni materjale, näidendit või tegevust? Meie lehelt leiad neid kõiki. “Lastekirik” materjalis on olemas jõulude teemaline tund ning näidendite lehel on terve hulk toredaid näidendeid. Värskelt on üles pandud ka jõulude tööleht lastele, mida saab endale alla laadida ning välja printida.
Lingid:
Lastekirik tunnid
Näidendid
Töölehed

Rahulikku jõuluaega kõigile!

Lastetöö tegijate stardipäev on tulemas! Kohtume 07. oktoober Sakus ja 14. oktoober Tartus. Uurime koos Piiblit, kuulame ja jagame ning teeme ka natuke analüüsi ning plaane oma pühapäevakooli jaoks ning vaatame, mis materjale on eeloleva hooaja jaoks võimalik kasutada.
Täpsem kava ja registreerimine SIIN.