2015 aasta tegijad!

20160513_155935

Igal aastal esimesel nelipühal tunnustab EELK tublimaid kiriku kaastöölisi. Ja samuti teeb seda ka LNÜ. Kogudused saavad esitada oma kandidaate aasta lastetöö tegijaks, aasta noortetöö tegijaks ja aasta ürituseks. Nende kandidaatide seast valib LNÜ juhatus välja aasta tegijad ja aasta ürituse. Kõik need inimesed on väärt suurt tänu. Nad teevad oma tööd suure pühendumuse ning hoolega.

2015 aasta lastetöö tegijad on Kaja Teder (Viru praostkond) ja Maria Strauss (Haapsalu).

2015 aasta noortetöö tegija on Ranno Seppel (Saku).

2015 aasta lasteüritus on “Piiblilood Martna raamatukogus”, mille korraldaja on Anu Heimvell (Martna).

2015 aasta noorteüritus on Life laager, mille korraldaja on Signe Reinaru (Lääne-Nigulast).

Kiituskirjad saavad Pille-Riin Pärnala-Roots (Paldiski), Ave Kägo (Põlva) ja Silja Silver (Nõva).

JäPe on tulemas!

PJAPE_LOGO-02lussmeedia tegi kahe Noortefestivali JäPe korraldajaga toreda video. Vaata, mida neil JäPe kohta öelda on. Lisainfo ja registreerimine festivalile on aadressil www.jape.ee.

JäPe toimub 07.-10. juuli Järva-Jaanis. Ootame SIND!

LNÜ Üldkoosolek

kaasa rääkida-02. Juunil toimub EELK Laste- ja Noorsootöö Ühenduse korraline üldkoosolek. Kokkusaamine leiab aset Tallinnas Meedia- ja Misjoni majas, aadressiga Tehnika 115. Üldkoosolek algab kell 18:00. Koosoleku päevakorra ja materjalidega saate tutvuda üldkoosoleku materjalide lehel ‘Meist’ nupu all.

Kõigile LNÜ liikmetele on üldkoosolekul osalemine väga soovituslik. Kui ise ei saa tulla, on võimalus kedagi enda eest hääletama volitada. Volituse vormi leiab üldkoosoleku materjalide lehelt. Ära raiska oma häält!

Üldkoosoleku päevakorras on ka uute revisjonikomisjoni liikmete valimised. Vakantsed on 2 kohta. Revisjonikomisjoni liige valitakse 3. aastaks. Rohkem infot revisjoni kohta: http://lny.pusa.ee/wordpress/meist-2/pohikiri. Kui oled huvitatud kandideerime, siis palume saata oma tutvustus LNÜ meilile lny@eelk.ee hiljemalt 23. Maiks. 

Oma tulekust palume teada anda! lny@eelk.ee

Perelaager 15.-17. Jaanuar 2016

 

EELK LNÜ korraldatav perelaager toimub 15.-17. Jaanuar 2016 Talu laagrikeskuses.

Oma soovist osaleda palume teada anda enne 20. detsembrit aadressil lny@eelk.ee. Palume saata osalejate nimed, vanused ja allergiad/eritoidud, kui on.

Täpsem päevakava asub projektide lehe all.

Perelaager plakat 2-page-001