Materjalid lastetöö tegijale

Sellele lehele on kokku kogutud erinevaid vabakasutus materjale, mida on võimalik endale alla laadida. Materjalid on olnud kasutusel stardipäevadel, koolitustel ja lastetöö tegijate suvepäevadel. 

UUS!  EELK pühapäevakooli materjal Lastekirik

Ühe aasta pühapäevakooli juhend. Sellel lehel on raamat “ühe aasta pühapäevakooli juhend” peatükkide kaupa. Lehele pääseb ligi parooliga. Kui soovid ligipääsu võta meiega ühendust – lny@eelk.ee. 

Töölehed

  • Minu kodukirik tööleht. Kahe lehekülje peal on tegevusi ja kohti, kuhu kirjutada oma kodukiriku kohta infot. Võib printida kahepoolselt (natuke paksemale paberile) või kahele lehele ja kokku klammerdada. Hea vahend lastele kiriku tutvustamiseks. 
    Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
  • Mina teenistusel tööleht. Üheleheline materjal kirikus kasutamiseks. Soovitatav trükkida natuke  paksemale paberile (120g või 140g). Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
  • Ülestõusmispüha tööleht. Kaheleheline materjal, mida saab kasutada ülestõusmispühade ajal. Lehel on erinevaid tegevusi ja joonistamis ning värvimisvõimalusi. Soovitatav trükkida natuke  paksemale paberile (120g või 140g) või kahele lehele (80g). Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu.

Meisterdamised

Teadmised

Muud materjalid

Kasulikud leheküljed
1. Tasuta pildid piiblilugude kohta – freebibleimages.org
2. LNÜ Pinteresti leht, kus on erinevate teemade alla kogutud meisterduste mõtteid.
3. Pühapäevakooli materjalid – sahtel.eelk.ee
4. SLEY Bible toolbox (eestikeeles). Materjalid, mis aitavad tunde ettevalmistada.
5. Piibli äpp lastele. Telefoni ja tahvlisse laetav rakendus, kus on olemas piiblilood sisseloetud tekstide, piltide ja tegevustega.