Materjalid lastetöö tegijale

Sellele lehele on kokku kogutud erinevaid vabakasutus materjale, mida on võimalik endale alla laadida. Materjalid on olnud kasutusel stardipäevadel, koolitustel ja lastetöö tegijate suvepäevadel. 

UUS!  EELK pühapäevakooli materjal Lastekirik

Ühe aasta pühapäevakooli juhend. Sellel lehel on raamat “ühe aasta pühapäevakooli juhend” peatükkide kaupa. Tegemist on üheksakümnendate alguses eestikeelde tõlgitud Soome materjaliga. Laulude noodid on autorikaitse tõttu välja lõigatud. 
On olemas ka samade tegijate poolt tehtud Pühapäevakooli õpetajate käsiraamat, kuid see on liiga suur fail (pdf), et siia ülesse panna. Kellel on soovi seda siiski lugeda kirjutage lny@eelk.ee ja saame seda teiega jagada. 

Töölehed

 • UUS! Ülestõusmispühadeks uus tööleht natuke vanematele lastele. Töölehte on võimalik saada erinevates versioonides – vastustega ja vastused eraldi lehel. Tööleht on kahepoolne ning parem on trükkida natuke paksemale paberile. 
  Ülestõusmispühad 2 – vastustega
  Ülestõusmispühad 2 – ilma vastusteta ( vastuste leht – SIIN)
 • Jõulupühad töölehtTegevusi, joonistamisi ja värvimisi jõulude teemal. Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
 • Ester ja juutlus tööleht. Raskem, natuke vanematele lastele/ juunioritele. Mõeldud töötamiseks koos Estri raamatuga. Olemas ka lahendustega tööleht juhendajale (SIIN). Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
 • Lõikustänupüha tööleht. Üheleheline materjal kirikus/pühapäevakoolis kasutamiseks. Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
 • Minu kodukirik tööleht. Kahe lehekülje peal on tegevusi ja kohti, kuhu kirjutada oma kodukiriku kohta infot. Võib printida kahepoolselt (natuke paksemale paberile) või kahele lehele ja kokku klammerdada. Hea vahend lastele kiriku tutvustamiseks. 
  Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
 • Mina teenistusel tööleht. Üheleheline materjal kirikus kasutamiseks. Soovitatav trükkida natuke  paksemale paberile (näiteks 100g). Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu. 
 • Ülestõusmispüha tööleht. Kaheleheline materjal, mida saab kasutada ülestõusmispühade ajal. Lehel on erinevaid tegevusi ja joonistamis ning värvimisvõimalusi. Soovitatav trükkida natuke  paksemale paberile (120g või 140g) või kahele lehele (80g). Tööleht on vabaks kasutamiseks. Koostanud Triin Salmu.

Meisterdamised

Teadmised

Muud materjalid

Kasulikud leheküljed
1. Tasuta pildid piiblilugude kohta – freebibleimages.org
2. LNÜ Pinteresti leht, kus on erinevate teemade alla kogutud meisterduste mõtteid.
3. Pühapäevakooli materjalid – sahtel.eelk.ee
4. SLEY Bible toolbox (eestikeeles). Materjalid, mis aitavad tunde ettevalmistada.
5. Piibli äpp lastele. Telefoni ja tahvlisse laetav rakendus, kus on olemas piiblilood sisseloetud tekstide, piltide ja tegevustega.