EELK Noorte Piiblikool

EELK Noorte Piiblikool tuleb taas!
Ootame sind osalema, kui oled 16* – 29 aastane, soovid paremini mõista Piiblit ja kristlikku usku ning kasvada kristlasena. Tule veeda üks nädalavahetus kuus Põltsamaal osaduses teiste noorte kristlastega.
Kursus kestab 9 kuud (septembrist maini) ning kokkusaamised toimuvad korra kuus ühel nädalavahetusel. Kursuse sihtrühmaks on 16-29 aastased koguduste noored. Tööd tehakse loengutes, seminarides, rühmades, vestlusringides ning iseseisvalt. Teemad, mida kursusel käsitletakse, on: Piibel, selle tekkelugu ning Piibel kui meie igapäevane leib, Jumal, kolmainuõpetus, Jeesus, lunastusõpetus, käsk ja evangeelium, Püha Vaim ja armuannid, diakoonia ehk kaastundlik teenimine, usuelu hoidmine, misjon, sakramendid, jutlus ja jutluse ettevalmistamine, rühmadünaamika ja rühma juhtimine, enesejuhtimine, hingehoid ja palju muud.
Kogu piiblikooli maksumus on 180 eurot (20€ nädalavahetus), millest kaetakse majutuse, toitulustuse, lektorite jms kulud. Kui see tundub sinu jaoks liiga suur summa, siis küsi abi oma kogudusest või kontakteeru tiimiga, küll leiame lahenduse 🙂

Toetada piiblikooli rahaliselt. Iga annetus loeb!
Saaja: EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendus
Konto: EE781010220119257019
Selgitus: Piiblikooli annetus

Mis on EELK Noorte Piiblikool?
EELK Noorte Piiblikool (varasema nimetusega – Piibli- ja Misjonikursus) on 2011 aastal alguse saanud koolituskursus noortele kristlastele. Kursus kestab 9 kuud (septembrist maini) ning kokkusaamised toimuvad korra kuus ühel nädalavahetusel. Kursuse sihtrühmaks on 18-30 aastased koguduste noored. Tööd tehakse loengutes, seminarides, rühmades, vestlusringides ning iseseisvalt. Teemad, mida kursusel käsitletakse, on: Piibel, selle tekkelugu ning Piibel kui meie igapäevane leib, Jumal, kolmainuõpetus, Jeesus, lunastusõpetus, käsk ja evangeelium, Püha Vaim ja armuannid, diakoonia ehk kaastundlik teenimine, usuelu hoidmine, misjon, sakramendid, jutlus ja jutluse ettevalmistamine, rühmadünaamika ja rühma juhtimine, enesejuhtimine, hingehoid ja palju muud. Vaata varasemate kursuste kohta sissekandeid ka meie blogist: eelkpmk.blogspot.com.
Vaata meie tegemisi ka Facebookist.

Piiblikooli on korraldatud Talu laagrikeskuses, Põltsamaa kogudusemajas ning ka Kose kogudusemajas. Sel aastal (2022) ollakse taas Põltsamaal.

Kes korraldab EELK Noorte Piiblikooli?

Piiblikooli korraldust veab eest meeskond, mida juhib Kadre Arikainen. Meeskonda kuuluvad Mattias Haamer, Johannes Ots ja Anna-Katariina Vaino.

Piiblikooli korraldust toetavad EELK Laste- ja Noorsootöö Ühendus ja EELK Misjonikeskus.
Kursust rahastatakse läbi projektide, osavõtumaksude ja annetuste.